Zachęcona recenzjami moich koleżanek fotografek postanowiłam i ja spróbować złożyć i wydrukować moje zdjęcia w postaci fotoksiążki w saal-digital.pl Słyszałam wiele pochlebnych opinii na temat samego produktu, jego jakości i wykonania, łatwości projektowania i szybkości dostawy gotowego produktu.  I tak oto wygląda moja fotoksiążka.

 

Ściągnęłam sobie zatem program na komputer i zaczęłam przeglądać możliwości.

 

Wybór jest dość duży jeżeli chodzi o formaty i ilość stron. Mi bardzo podobają się kwadratowe książki, więc mój wybór padł na rozmiar 19 na 19 cm.

 

Samo projektowanie jest bardzo łatwe i intuicyjne. Oczywiście pierwszy raz projektując książkę zajęło mi to trochę czasu jako, że trzeba dokładnie poznać możliwości programu. Bardzo spodobała mi się funkcja środkowania obrazu na stronie, przez co obrazy układały się równo względem siebie. Mogłam zapisywać wygląd fotoksiążki, a potem wracać do projektu, aby przyjrzeć się mu  raz jeszcze czy dokonać niezbędnych zmian.

 

Kiedy miałam problem, bo okazało się, że zaznaczyłam jednak zły produkt, uzyskałam bardzo szybką i konkretną podpowiedź z działu pomocy.

 

Z niecierpliwością czekałam na swój produkt. Kiedy przyszedł po 3 dniach szybko odpakowałam staranie opakowaną książkę.

 

Sama książka wyszła uroczo. Jak pisałam wzięłam rozmiar 19 na 19 i to naprawdę pasujący mi rozmiar. Moja książka jest w twardej oprawie dodatkowo podbita watowaniem, gdyż byłam ciekawa jak prezentuje się taka książka.

 

Same zdjęcia, wydrukowane na papierze fotograficznym, prezentują się rewelacyjnie. Tradycyjne odbitki zdjęć owszem są fajne, ale książka jest lepszym  rozwiązaniem, gdyż wszystko jest w jednym miejscu i nie trzeba martwić się jak w przypadku odbitek, że się rozsypią i pogubią. Moją książkę z saal można łatwo zapakować do torebki i pochwalić się swoimi zdjęciami znajomym czy tak jak w moim przypadku pokazać potencjalnym klientom jak można pięknie wyeksponować zdjęcia. Teraz moja książka leży sobie przy moim biurko i z wielką przyjemnością przeglądam ją raz na pare dni.

Zachęcona jej wyglądem i jakością parę dni później zamówiłam dwie kolejne książki: jedną dla moich rodziców pod choinkę a drugą dla klientki, która była mocno sceptyczna kiedy zaproponowałam jej stworzenie fotoksiążki ze zdjęciami z sesji. W jej umyśle też pojawiła się wersja papierowych kartek i złej jakości druku. Jednak kiedy zobaczyła książkę z saal-digital, była zachwycona. Był to prezent dla dziadków i parę dni temu dowiedziałam się, że dziadkowie są tak zachwyceni, że pokazują wszystkim znajomym naokoło książkę ze swoimi wnuczkami 🙂

 

Tak, fotoksiążka saal digital to bardzo dobry wybór. Duży wybór formatów, rewelacyjna jakość, łatwość i szybkość realizacji. To jest produkt, który śmiało będę polecać moim klientom 🙂

The following two tabs change content below.

admin

Ostatnie wpisy admin (zobacz wszystkie)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *